Materac Lateksowo - Termoelastyczny Navarona

1 992,00 zł
Czas dostawy: 21 dni
Rozmiar materaca
 • 80x200cm
 • 90x200cm
 • 100x200cm
 • 120x200cm
 • 140x200cm
 • 160x200cm
 • 180x200cm
 • 200x200cm
Wybierz pokrowiec
Ilość

Darmowy transport

Po zakupie otrzymujesz rabat na kolejne zamówienie!

3%

Główne cechy

 • pianka termoelastyczna 5 cm i lateks 7cm
 • pianka wysokoelastyczna 5 cm i lateks 7cm
 • właściwości ortopedyczne i antyalergiczne

Tabela właściwości

Opis Materaca

Materac hypoalergiczny

Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.


Pianka lateksowa

Pianka lateksowa jest to mieszanina lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. W materacach lateksowych naszej kolekcji zawartość lateksu jest bardzo wysoka i waha się w granicach od 50-65%. Wysokie proporcje lateksu naturalnego znacznie zwiększają elastyczność oraz wytrzymałość materaca.


Materac Ortopedyczny

W dzisiejszych czasach schorzenia kręgosłupa stały się wręcz chorobą cywilizacyjną. Przyczynia się do tego niewielka ilość ruchu oraz długie godziny, spędzane w pozycji siedzącej. Osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej powinny korzystać właśnie z takowych materacy aby uchronić swoje zdrowie.


Pokrowiec Kaszmir

Pokrowiec Kaszmir wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec Kaszmir jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. Kaszmir jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskującej powierzchni. Pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec Kaszmir dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m2 oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pokrowiec Kaszmir pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra. Wyjątkową cecha pokrowca Kaszmir jest jego zdatność do prania w 60°C, przez co jest bardzo higieniczny w użytkowaniu. Pranie pokrowca ułatwione jest dzięki zastosowaniu w pokrowcu zamka rozdzielczego 360°.

Siatka 3D

Zastosowanie siatki 3D ułatwia właściwe wietrzenie wnętrza materaca, co zwiększa jego antyalergiczność i antygrzybiczność. Nasza siatka 3D jest nasączana specjalnym środkiem antystatycznym, co pozwoli mocno ograniczyć efekt "czepiania się" zanieczyszczeń powierzchniowych, jak włosy, czy okruchy.

Szczegóły produktu

Wysokość
25 cm
Rodzaj materaca
lateksowy
Twardość materaca
średni
Konstrukcja pokrowca
pokrowiec z zamkiem 360º
Pranie
do 60°C
Długość
200 cm
Konstrukcja materaca
pianka lateksowa,pianka wysokoelastyczna,dwustronny,pianka termoelastyczna
Dodatkowe właściwości
cyrkulacja powietrza,antyalergiczny
Dodatkowe cechy
materac ortopedyczny