Materac Kieszeniowy - Lateksowy Florencja

1 231,00 zł
Czas dostawy: 21 dni
Rozmiar materaca
 • 80x200cm
 • 90x200cm
 • 100x200cm
 • 120x200cm
 • 140x200cm
 • 160x200cm
 • 180x200cm
 • 200x200cm
Wybierz pokrowiec
Ilość

Darmowy transport

Po zakupie otrzymujesz rabat na kolejne zamówienie!

3%

Główne cechy

 • sprężyny multipocket
 • lateks i pianka termoelastyczna 3cm
 • właściwości ortopedyczne

Tabela właściwości

Opis Materaca

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. Oferujemy wkłady o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach.


Sprężyny Multipoket

Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej poprawia wygodę i komfort snu. Materace tego typu są bardzo elastyczne i występują także w wersji o 7 strefach twardości. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla naszego ciała dlatego im więcej sprężyn tym materac jest wygodniejszy ale przede wszystkich zdrowszy.


Materac Ortopedyczny

W dzisiejszych czasach schorzenia kręgosłupa stały się wręcz chorobą cywilizacyjną. Przyczynia się do tego niewielka ilość ruchu oraz długie godziny, spędzane w pozycji siedzącej. Osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej powinny korzystać właśnie z takowych materacy aby uchronić swoje zdrowie.


7 stref twardości

System 7-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie.


Materac hypoalergiczny

Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.


Pianka lateksowa

Pianka lateksowa jest to mieszanina lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. W materacach lateksowych naszej kolekcji zawartość lateksu jest bardzo wysoka i waha się w granicach od 50-65%. Wysokie proporcje lateksu naturalnego znacznie zwiększają elastyczność oraz wytrzymałość materaca.


Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec Aloe Vera wygląda niezwykle elegancko i atrakcyjnie, natomiast w dotyku jest miękki, niezwykle gładki i przyjemny. Materiał użyty do wykonania tego pokrowca został nasączony ekstraktem aloesowym, dzięki czemu wspaniale oddziałuje na skórę. Pokrowiec Aloe Vera jest bardzo przewiewny, pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m2. Przewiewność materaca jest znacznie podniesiona dzięki zastosowaniu specjalnego paska 3D, który ułatwia wymianę powietrza w materacu. Pokrowiec Aloe Vera przeznaczony jest do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Pranie pokrowca ułatwione jest dzięki zastosowaniu w pokrowcu zamka rozdzielczego 360°.


Pokrowiec Antystres

Pokrowiec Antystres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2. Pokrowiec Antystres wygląda bardzo bogato i atrakcyjnie, natomiast w dotyku jest miękki, niezwykle gładki i przyjemny. Dzianina z której wykonany jest pokrowiec wzbogacona została włóknami węglowymi, które posiadają zdolność rozładowania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach, dzięki czemu sen staje się zdrowszy, a ciało jest bardziej wypoczęte. Pokrowiec Antystres jest bardzo przewiewny, pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m2. Przewiewność materaca jest znacznie podniesiona dzięki zastosowaniu specjalnego paska 3D, który ułatwia wymianę powietrza w materacu. Pokrowiec Antystres przeznaczony jest do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Pranie pokrowca ułatwione jest dzięki zastosowaniu w pokrowcu zamka rozdzielczego 360°.


Pokrowiec Natural

Pokrowiec Natural jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o dużej zawartości bawełny i bardzo wysokiej gramaturze 270 g/m2. Bawełna jest naturalnym produktem, cieszącym się od dawna bardzo dużym uznaniem wśród klientów głównie z uwagi na jej zdolność do przyjmowania nadmiaru wilgoci z otoczenia. Pokrowiec ten może być z powodzeniem polecany dla osób cierpiących na nadmierne pocenie się podczas snu, alergię oraz przywiązujących wagę do użytkowania produktów pochodzenia naturalnego. Pokrowiec Natural przeznaczony jest do prania w temperaturze do 60°C, co tym bardziej poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do zdrowego trybu życia i dbałości o środowisko naturalne. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.


Pokrowiec Jedwab

Pokrowiec Jedwab wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec Jedwab jest bardzo eleganckim i gładkim pokrowcem o dużej zawartości jedwabiu. Pokrowiec Jedwab ma ekskluzywną, białą, pikowaną powierzchnię, która dzięki użyciu włókien jedwabiu zyskuje przepiękny połysk i urok. Pokrowiec Jedwab dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m2 oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pokrowiec Jedwab pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra. Pokrowiec Jedwab można prać w 60°C, przez co z łatwością można dbać o higienę materaca oraz pokrowca, natomiast zamek rozdzielczy 360° znacznie ułatwia jego pranie.


Pokrowiec Kaszmir

Pokrowiec Kaszmir wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec Kaszmir jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. Kaszmir jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskującej powierzchni. Pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec Mira dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m2 oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pokrowiec Kaszmir pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra. Wyjątkową cecha pokrowca Kaszmir jest jego zdatność do prania w 60°C, przez co jest bardzo higieniczny w użytkowaniu. Pranie pokrowca ułatwione jest dzięki zastosowaniu w pokrowcu zamka rozdzielczego 360°.


Siatka 3D

Zastosowanie siatki 3D ułatwia właściwe wietrzenie wnętrza materaca, co zwiększa jego antyalergiczność i antygrzybiczność. Nasza siatka 3D jest nasączana specjalnym środkiem antystatycznym, co pozwoli mocno ograniczyć efekt "czepiania się" zanieczyszczeń powierzchniowych, jak włosy, czy okruchy.

Szczegóły produktu

Wysokość
25 cm
Rodzaj materaca
kieszeniowy
Konstrukcja pokrowca
pokrowiec z zamkiem 360º
Pranie
do 60°C
Długość
200 cm
Konstrukcja materaca
sprężyny kieszeniowe,pianka lateksowa,pianka termoelastyczna,pianka wysokoelastyczna,7 stref twardości,dwustronny
Dodatkowe właściwości
antyalergiczny
Dodatkowe cechy
materac ortopedyczny