Materac Multipocet - Termoelastyczny Cejlon

1 381,00 zł
Czas dostawy: 21 dni
Rozmiar materaca
 • 80x200cm
 • 90x200cm
 • 100x200cm
 • 120x200cm
 • 140x200cm
 • 160x200cm
 • 180x200cm
 • 200x200cm
Wybierz pokrowiec
Ilość

Darmowy transport

Po zakupie otrzymujesz rabat na kolejne zamówienie!

3%

Główne cechy

 • sprężyny kieszeniowe multipocket
 • antyalergiczny
 • właściwości przeciwodleżynowe

Tabela właściwości

Opis Materaca

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. Oferujemy wkłady o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach.


Sprężyny Multipoket

Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej poprawia wygodę i komfort snu. Materace tego typu są bardzo elastyczne i występują także w wersji o 7 strefach twardości. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla naszego ciała dlatego im więcej sprężyn tym materac jest wygodniejszy ale przede wszystkich zdrowszy.


Materac Ortopedyczny

W dzisiejszych czasach schorzenia kręgosłupa stały się wręcz chorobą cywilizacyjną. Przyczynia się do tego niewielka ilość ruchu oraz długie godziny, spędzane w pozycji siedzącej. Osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej powinny korzystać właśnie z takowych materacy aby uchronić swoje zdrowie.


7 stref twardości

System 7-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie.


Materac hypoalergiczny

Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.


Pokrowiec Kaszmir

Pokrowiec Kaszmir wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec Kaszmir jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. Kaszmir jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskującej powierzchni. Pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec KASZMIR dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m2 oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pokrowiec Kaszmir pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra. Wyjątkową cecha pokrowca Kaszmir jest jego zdatność do prania w 60°C, przez co jest bardzo higieniczny w użytkowaniu. Pranie pokrowca ułatwione jest dzięki zastosowaniu w pokrowcu zamka rozdzielczego 360°.

Siatka 3D

Zastosowanie siatki 3D ułatwia właściwe wietrzenie wnętrza materaca, co zwiększa jego antyalergiczność i antygrzybiczność. Nasza siatka 3D jest nasączana specjalnym środkiem antystatycznym, co pozwoli mocno ograniczyć efekt "czepiania się" zanieczyszczeń powierzchniowych, jak włosy, czy okruchy.

Szczegóły produktu

Wysokość
24 cm
Rodzaj materaca
multipocket
Twardość materaca
średni
Konstrukcja pokrowca
pokrowiec z zamkiem 360º
Pranie
do 60°C
Długość
200 cm
Konstrukcja materaca
dwustronny,pianka termoelastyczna,7 stref twardości,pianka wysokoelastyczna
Dodatkowe właściwości
cyrkulacja powietrza,antyalergiczny
Dodatkowe cechy
materac ortopedyczny