Stelaże

Żeby łóżko sypialniane było naprawdę wygodne, warto zainwestować w dobry stelaż, który jest integralną częścią każdego łóżka. Taki, który idealnie współgra z materacem i poprawi jakość snu.

Każdy z nas ma inne wymagania co do twardości i sprężystości, a to dlatego, że sypiamy w różnych, nienaturalnych pozycjach.

Niektórzy lubią mieć nogi w górze, a niektórzy preferują mieć w górze głowę. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla takich osób będą stelaże regulowane. Doskonale ułatwią idealne ułożenie podczas relaksu, dostosują się do kształtu i ciężaru ciała, a to wszystko za pomocą kilku ruchów! Możesz skorzystać także ze stelaża elektrycznego, do którego regulacja manualna jest zbędna. Wystarczy tylko kilka kliknięć i śpisz w odpowiedniej dla siebie pozycji. Wszystko reguluje się automatycznie.

Nie bawią Cię najnowsze wynalazki? A może Twoje łóżko nie jest dostosowane do takich stelaży pod materac? To nie problem! Tu znajdziesz także inne rodzaje.

Najpopularniejszym modelem jest stelaż listewkowy, który swą sprężystością i wytrzymałością zadowoli nie jednego śpiocha. Ze względu na swoją przystępną cenę, może mieć go każdy! I to właśnie w tym miejscu dopasujesz stelaż do łóżka sypialnianego, młodzieżowego jak i dziecięcego.

Wszystkie stelaże odgrywają ważną rolę. Są podporą dla materaca, sprawiają, że materac posiada doskonałą wentylację, oraz oczywiście dają odczucie dodatkowej sprężystości.

Myśląc o zdrowym i wygodnym śnie nie sposób ominąć zakupu stelaża. Wybór należy do Ciebie.

Stelaże