Materace dla niemowląt

Jako rodzic dbasz o to, by produkty dla Twojego dziecka były jak najwyższej jakości?  Szukasz materaca dziecięcego, który szczyci się dobrymi opiniami? Nie wiesz jaki materac dla niemowlaka wybrać? Dobrze trafiłeś. My rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na powyższe pytania. Wybierając materac dla niemowlaka nie warto oszczędzać na nim pieniędzy. Materac bowiem ma wpływ nie tylko na kręgosłup dziecka, ale także na rozwój jego prawidłowej postawy co wpływa na dalsze funkcjonowanie organizmu. Tak więc od tego, jaki materac wybierzecie, zależy zdrowie waszego potomka.

Zdrowie przede wszystkim

Przez pierwsze miesiące życia, maluszek w ciągu doby,  spędza w łóżeczku nawet kilkanaście godzin. Materac jaki się w nim znajduje, powinien być zatem niesamowicie wygodny. Pogląd, że dobry materac to twardy materac, na szczęście trafił już do lamusa. Materac dla niemowlaka nie może być ani za twardy, ani za miękki. Musi spełniać odpowiednie standardy. Ze względów ortopedycznych i zdrowotnych, materac powinien dopasowywać się do kształtu ciała i pozycji, jakie niemowlę przybiera podczas snu. Chodzi o to, by kręgosłup dziecka był równomiernie podparty, tworząc naturalne krzywizny. Odpowiedni materac, dopasowany do potrzeb wagowych jest bardzo istotny dla rozwoju niemowlaka. Dla noworodków i niemowląt niezwykle istotna jest nie tylko twardość, ale także zastosowane przy jego produkcji materiały. Materac powinien w szczególności zapewniać optymalną cyrkulację powietrza, posiadać funkcję hipoalergiczną oraz musi utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Doskonałą opcją dodatkową będą również zdejmowane pokrowce, które swobodnie można prać, tym samym sprawiając że stają się one niesamowicie higieniczne.

Niemowlę na pierwszym miejscu

Każdy rodzic szuka sposobu na to, aby zapewnić swojemu maluszkowi najwyższy komfort podczas snu. Przedstawiamy zatem najlepsze, bardzo wygodne i praktyczne materace dla niemowląt, idealne do różnych typów łóżeczek dziecięcych. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, w tym: twardość materaca, rodzaj materiału z jakiego został wykonany oraz rozmiary. Posiadamy w swojej ofercie jedynie najlepsze materace, wybierane z niezwykłą starannością. Jesteśmy przekonani, że to właśnie tutaj zakończysz swoje poszukiwania, bo my wiemy co jest dla Twojego maluszka najlepsze!

Więcej o wyborze idealnego materaca dla Twojego dziecka znajdziesz na naszym blogu: Wybieramy najlepszy materac dla Twojego dziecka

Materace dla niemowląt