Poduszki

Poduszka jest kluczowym elementem podczas snu i warunkiem koniecznym do komfortowego wypoczynku. Idealnie dopasowana pozwoli zregenerować nie tylko ciało ale i umysł, budząc się codziennie z nadmiarem energii i chęci do życia. Bo przecież nie ma nic lepszego, niż sen na poduszkach, które przeniosą Cię w fazę idealnego snu.

W trosce o zdrowy sen, w naszej ofercie znajdziesz poduszki ortopedyczne, które dopasowują się do kształtów i ciężaru każdego ciała.
Ich zadaniem jest zachowanie doskonałej pozycji kręgosłupa, podparcie go i rozluźnienie napiętych mięśni.>

Ale czy tylko są stworzone dla Ciebie?

Ależ skąd! Doskonale nadadzą się również dla Twoich bliskich. Sprawdzają się nie tylko w Twojej sypialni, ale także jako poduszki dla dzieci i młodzieży.
Ich struktura sprawia, że większość z nich staje się produktem uniwersalnym, o funkcjach ortopedycznych i antyalergicznych. Są miękkie i delikatne, a ich wypełnienie różni się, w zależności od wybranego modelu.

Potrzebujesz czegoś, na czym możesz oprzeć głowę, ale co jednocześnie zapewni odpowiednie wsparcie? Dręczy się ból karku? Szukasz poduszki, która dodatkowo będzie posiadała funkcję antyalergiczną i antygrzybiczną?
Świetnie trafiłeś! Wybierz model pośród poduszek termoelastycznych, lateksowych i żelowych, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

Czym się charakteryzują?

  • Termoelastyczne – charakteryzują się wypełnieniem z pianki „memory”. To rodzaj pianki, która w kontakcie z ciepłem wytwarzanym przez ciało, dostosowuje się do jego kształtów. Zapobiega bólom karku, głowy oraz stabilizuje kręgosłup w odcinku szyjnym, układając go w idealnej pozycji. Dzięki czemu sen jest długi, spokojny i bezpieczny.
  • Żelowe – to poduszki które są stworzone z pianki w połączeniu z żelem, które mają doskonałe właściwości ortopedyczne. Żel w poduszkach idealnie rozkłada nacisk ciała podczas snu, przy czym doskonale chłodzi. Wręcz stworzony dla osób z nadmierną potliwością. Dodatkowo, użytkownicy przestają skarżyć się na drętwienie karku a sen staje się spokojniejszy i wygodniejszy.
  • Lateksowe – doskonale dopasowują się do kształtów ciała. Ich budowa jest tak skonstruowana, by systemy kanalików, w które są wyposażone, doskonale odprowadzały wilgoć, tym samym dając idealną wentylację.
    Jest produktem antyalergicznym i antygrzybicznym. Wykonana z naturalnych surowców, eliminuje rozwój mikroorganizmów i drobnoustrojów, zatem doskonale sprawdzi się także w pokoju dziecięcym.

Nieważne, czy śpisz na boku, na plecach, czy na brzuchu – u nas każdy znajdzie poduszkę wręcz stworzoną dla siebie.

Poduszki

Filtry (6 produkty)

Cena

90zł - 315zł

Gwarancja